Anasayfa » Başkanın Kaleminden

anasayfa

                                                  Başkanın kaleminden…

      Her güzel işin bir başlangıcı ve duası vardır. Bizler yola çıkarken sizlerin duası ve haklı mücadelenizin temsilcileri olmak için çıktık. Bu vesile ile sizleri selamların en güzeli ve en değerlisi olan Allah’ın selamı ile selamlıyorum. “Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatüh”. Allahın selamı rahmet ve bereketi, üzerinize olsun.

       Göreve geldiğimiz günden bu yana mücadelemizi birçok başarı ile taçlandırmayı hedef edindik. Hizmet meşalesini daha yükseklere taşımak ve güveninizi boşa çıkarmamak için sizden aldığımız kuvvetle ve büyük bir azimle çalışmaya devam ediyoruz.

       Biz bugüne kadar inanmadığımız hiçbir söz söylemedik, inanmadığımız hiçbir sözün arkasında durmadık. İşte bu nedenle kendime inandığım kadar inanıyorum ki; Yarının Gölbaşı’sı bu prensiple Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçemizde bulunan resmi kurum ve kuruluşları ile birebir diyalog ve iş birliği içinde hizmet üretiyoruz.

       Çünkü Gölbaşı Belediyesi; çalışmalarının merkezine “insan” unsurunu koyan, dürüst, şeffaf ve haysiyetli iş üretme anlayışı getiren, tüm hizmetlerinde birinci sınıf olma gayreti taşıyan, hak, hukuk ve adalete inanan, Gölbaşı’nın ve Gölbaşılının değerlerini koruyan ve sahip çıkan bir yönetim anlayışı ile idare edilmektedir.

       Bizler bu yola çıkarken sonbahar yaprakları gibi dökülen değil, ilkbaharın çiçekleri gibi yeniden açan ve her açtığında farklı renklerin verdiği ruh güzelliği gibi, belediyecilik adına yeni projelerle insanlığa hizmet noktasında gönül erleri olacağız.

       Daha güzel, daha çağdaş ve modern bir Gölbaşı, çocuklarımıza ve torunlarımıza bırakacağımız en büyük miras olacaktır.

      Çalışmak bizden, destek sizden, yardım ise Allah’tandır.

      Sevgi ve saygılarımla

Fatih Duruay'ın Özgeçmişi